Odeslání zprávy

Zde můžeš odeslat anonymní zprávu do libovolné .:SenTo schránky. Zadej název schránky, zprávu, a pokud chceš, tak libovolný kontakt. Nezapomeň, že pokud neuvedeš žádný kontakt (a nenapíšeš ho ani do textu zprávy), zůstane sice Tvoje zpráva anonymní, ale příjemce Ti nebude moci odpovědět.

Poslat zprávu

Sponzoři služby

Kontakt

Telefon: +420 777 50 50 16
Telefon: +420 603 728 666
E-mail: zefina@zefina.cz
WWW: http://www.zefina.cz
contact page

Možná to znáš ...

... ten kluk, co Tě oslovil, není úplně k zahození, ale dávat mu hned svoje telefonní číslo ???
... zaujal Tě něčí nápad nebo názor v některé diskuzi, rád by sis s dotyčným "pokecal" trochu víc, ale dávat svoji e-mailovou adresu na sklo ???
... máš nápad, chceš inzerovat, ale nechceš rozdávat svoje kontakty ???
... chceš s někým komunikovat, ale nechceš aby někdo podle Tvého telefonního čísla nebo mailové adresy "vygooglil" informace o Tobě?

... proto je tu SenTo - jednoduše skvělý nástroj pro anonymní komunikaci!

Můžu přes SenTo páchat/domlouvat trestnou činnost?

Asi stejně jako přes free mail nebo třeba předplacenou telefonní kartu. To, že je SenTo vynikající nástroj pro anonymní komunikaci ještě neznamená, že nejsou zaznamenávány údaje o provozu a o tom, ze kterého počítače byla zpráva zaslána nebo vyzvednuta nebo kam byla která zpráva přeposlána. K těmto informacím se ale nikdo kromě nás nedostane. A samozřejmě tyto údaje na požádání předložíme Policii, protože podvodníky a zloděje nemáme rádi ani my.