Odeslání zprávy

Zde můžeš odeslat anonymní zprávu do libovolné .:SenTo schránky. Zadej název schránky, zprávu, a pokud chceš, tak libovolný kontakt. Nezapomeň, že pokud neuvedeš žádný kontakt (a nenapíšeš ho ani do textu zprávy), zůstane sice Tvoje zpráva anonymní, ale příjemce Ti nebude moci odpovědět.

Poslat zprávu

Sponzoři služby

Kontakt

Telefon: +420 777 50 50 16
Telefon: +420 603 728 666
E-mail: zefina@zefina.cz
WWW: http://www.zefina.cz
contact page

Můžu přes SenTo páchat/domlouvat trestnou činnost?

Asi stejně jako přes free mail nebo třeba předplacenou telefonní kartu. To, že je SenTo vynikající nástroj pro anonymní komunikaci ještě neznamená, že nejsou zaznamenávány údaje o provozu a o tom, ze kterého počítače byla zpráva zaslána nebo vyzvednuta nebo kam byla která zpráva přeposlána. K těmto informacím se ale nikdo kromě nás nedostane. A samozřejmě tyto údaje na požádání předložíme Policii, protože podvodníky a zloděje nemáme rádi ani my.

Zapomněl jsem heslo do svojí schránky?

Heslo je v našem systému uloženo šifrovaně a tak Tvoje heslo neznáme ani my. Pokud máš ale zadanou emailovou adresu můžeš požádat o změnu a zaslání hesla ZDE. Heslo bude změněno a nové heslo bude zasláno na Tvoji emailovou adresu. Pokud u svojí schránky e-mailovou adresu zadanou nemáš (máš tedy super anonymní schránku) a při ztrátě hesla máš smůlu - heslo není kam doručit. Ale je tu i dobrá zpráva - stále si můžeš bezplatně založit schránku novou.