Odeslání zprávy

Zde můžeš odeslat anonymní zprávu do libovolné .:SenTo schránky. Zadej název schránky, zprávu, a pokud chceš, tak libovolný kontakt. Nezapomeň, že pokud neuvedeš žádný kontakt (a nenapíšeš ho ani do textu zprávy), zůstane sice Tvoje zpráva anonymní, ale příjemce Ti nebude moci odpovědět.

Poslat zprávu

Sponzoři služby

Kontakt

Telefon: +420 777 50 50 16
Telefon: +420 603 728 666
E-mail: zefina@zefina.cz
WWW: http://www.zefina.cz
contact page

Můžu přes SenTo páchat/domlouvat trestnou činnost?

Asi stejně jako přes free mail nebo třeba předplacenou telefonní kartu. To, že je SenTo vynikající nástroj pro anonymní komunikaci ještě neznamená, že nejsou zaznamenávány údaje o provozu a o tom, ze kterého počítače byla zpráva zaslána nebo vyzvednuta nebo kam byla která zpráva přeposlána. K těmto informacím se ale nikdo kromě nás nedostane. A samozřejmě tyto údaje na požádání předložíme Policii, protože podvodníky a zloděje nemáme rádi ani my.

Ztráty a nálezy

Každý dělá chyby. Možná i Tobě poslal někdo zprávu, na kterou bys rád odpověděl, jenže odesílatel zapomněl uvést svůj kontatk. Proto je tu funkčnost Ztráty a nálezy - zkus do nich popsat situaci a třeba se na Tebe štěstí usměje. Ztráty a nálezy najdeš ZDE a napsat do nich můžeš třeba "Holka, která se podepsala VeruNiky a napsala mi do mojí schrányk .:SUPERBOURAK ať se mi ozve ještě jednou se svým kontaktem ..."