Odeslání zprávy

Zde můžeš odeslat anonymní zprávu do libovolné .:SenTo schránky. Zadej název schránky, zprávu, a pokud chceš, tak libovolný kontakt. Nezapomeň, že pokud neuvedeš žádný kontakt (a nenapíšeš ho ani do textu zprávy), zůstane sice Tvoje zpráva anonymní, ale příjemce Ti nebude moci odpovědět.

Poslat zprávu

Sponzoři služby

Kontakt

Telefon: +420 777 50 50 16
Telefon: +420 603 728 666
E-mail: zefina@zefina.cz
WWW: http://www.zefina.cz
contact page

Ztráty a nálezy

Každý dělá chyby. Možná i Tobě poslal někdo zprávu, na kterou bys rád odpověděl, jenže odesílatel zapomněl uvést svůj kontatk. Proto je tu funkčnost Ztráty a nálezy - zkus do nich popsat situaci a třeba se na Tebe štěstí usměje. Ztráty a nálezy najdeš ZDE a napsat do nich můžeš třeba "Holka, která se podepsala VeruNiky a napsala mi do mojí schrányk .:SUPERBOURAK ať se mi ozve ještě jednou se svým kontaktem ..."

Co je to SenTo?

Vlastně teď už nikdo neví, jestli je to zpodstatnělé počeštěné "sentence" [věta] nebo zpodstatnělé počeštěné "send" [poslat], v každém případě je SenTo skvělý nástroj pro anonymní komunikaci na Internetu. Jasně, můžeš si založit email na některém free mailu, ale ten se Ti velmi rychle začne plnit spamem, navíc Ti schránku časem zruší a pokud si ji někdo poznamená jak Tvůj kontakt časem možná přijdeš o důležitou zprávu. Navíc mnoho freemail serveů tak jako tak chce povinně vyplnit Tvoje jméno a cesta k Tvému dohledání se tak otevírá. Pokud si nějaké jméno vymyslíš, jak pak budeš vypadat když komunikace bude pokračovat? SenTo Ti naopak v čase podle Tvého nastavení bude jen notifikovat nebo přeposílat došlé zprávy a navíc každý ví, že je to jen nástroj pro prvotní kontakt.