Odeslání zprávy

Zde můžeš odeslat anonymní zprávu do libovolné .:SenTo schránky. Zadej název schránky, zprávu, a pokud chceš, tak libovolný kontakt. Nezapomeň, že pokud neuvedeš žádný kontakt (a nenapíšeš ho ani do textu zprávy), zůstane sice Tvoje zpráva anonymní, ale příjemce Ti nebude moci odpovědět.

Poslat zprávu

Sponzoři služby

Kontakt

Telefon: +420 777 50 50 16
Telefon: +420 603 728 666
E-mail: zefina@zefina.cz
WWW: http://www.zefina.cz
contact page

Co je to SenTo?

Vlastně teď už nikdo neví, jestli je to zpodstatnělé počeštěné "sentence" [věta] nebo zpodstatnělé počeštěné "send" [poslat], v každém případě je SenTo skvělý nástroj pro anonymní komunikaci na Internetu. Jasně, můžeš si založit email na některém free mailu, ale ten se Ti velmi rychle začne plnit spamem, navíc Ti schránku časem zruší a pokud si ji někdo poznamená jak Tvůj kontakt časem možná přijdeš o důležitou zprávu. Navíc mnoho freemail serveů tak jako tak chce povinně vyplnit Tvoje jméno a cesta k Tvému dohledání se tak otevírá. Pokud si nějaké jméno vymyslíš, jak pak budeš vypadat když komunikace bude pokračovat? SenTo Ti naopak v čase podle Tvého nastavení bude jen notifikovat nebo přeposílat došlé zprávy a navíc každý ví, že je to jen nástroj pro prvotní kontakt.

Možná to znáš ...

... ten kluk, co Tě oslovil, není úplně k zahození, ale dávat mu hned svoje telefonní číslo ???
... zaujal Tě něčí nápad nebo názor v některé diskuzi, rád by sis s dotyčným "pokecal" trochu víc, ale dávat svoji e-mailovou adresu na sklo ???
... máš nápad, chceš inzerovat, ale nechceš rozdávat svoje kontakty ???
... chceš s někým komunikovat, ale nechceš aby někdo podle Tvého telefonního čísla nebo mailové adresy "vygooglil" informace o Tobě?

... proto je tu SenTo - jednoduše skvělý nástroj pro anonymní komunikaci!